دوره های آموزشی آنلاین و حضوری حسابداری در تهران

برون سپاری، قراردادی است که میان شما و یک شرکت دیگر بسته می‌شود تا بخشی از وظیفه، عملیات، کار یا فرآیندی که قرار بوده است توسط کارمندان شرکت شما انجام شود، در مدت زمان مشخصی توسط آن شرکت انجام شود.موسسه آموزش حسابداری در تهران با داشتن کارشناسان مجرب شما را در مشاوره مدیریتی و برون سپاری یاری خواهد کرد.

برون سپاری چیست؟

برون سپاری

مزایای برون سپاری

• بهبود کمیت کارها

• کاهش هزینه‌ها اجرایی و افزایش بهره وری

• افزایش سرعت کارها، حذف بروکراسی اداری و قوانین حاکم در ادارات

• آزاد کردن منابع انسانی برای اجرای سایر فعالیت‌های سازمان

• افزایش رقابت به منظور افزایش کیفیت خدمات

• استقرار نظام کارمزدی به جای نظام ساعت مزدی سنتی

• افزایش تمرکز سازمان در جهت هدف اصلی خود

• استفاده از دانش و تجربه دانش بخش خصوصی

• امکان افزایش اشتیاق در دانشگاهیان و نخبگان برای فعالیت

• دفاتر حسابداری سازمان میزان مالیات پرداختی را مشخص خواهد کرد، اگر شما می‌خواهید پیچیدگی‌های پیگیری پرونده‌های شرکت را کاهش دهید بهتر است از منابع خارجی‌، شخصی‌ حسابدار را استخدام کنید؛ کسی‌ که آمادگی روبه‌رویی با چالش‌ها را داشته باشد. خدمات حسابداری موسسه آموزش حسابداری در تهران به شما کمک می‌کند تا هوشمندانه جزییات نقدی سازمان و برنامه‌ریزی برای آینده را براساس روند مالی مدیریت کنید. در حال حاضر، تعداد زیادی از سازمان‌ها روند برون‌سپاری را برای امور حسابداری خود انتخاب کرده‌اند. کسب‌و‌کارهای تازه‌تاسیس و حتی سازمان‌های بزرگ‌تر نیز مزایای ارزشمند آن را دریافته‌اند. در ادامه به ارائه تعدادی از مزایای برون‌سپاری امور حسابداری می‌پردازیم.

۱. می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی‌ کنید

استخدام پرسنل برای کار در داخل سازمان هزینه‌های بالاتری نسبت به بستن قرارداد و سپردن امور حسابداری به افراد در خارج از سازمان خواهد داشت. در کنار پرداخت حقوق پایه، شما باید برای روزهای ‌مرخصی، تعطیلات و بیمه‌ و نیازهای تکنولوژیکی نیز هزینه کنید، درحالی‌که عقد قرارداد و سپردن امور به حسابداران خارج از شرکت شامل هزینه‌های اضافی نخواهد شد.

 ۲. می‌توانید در زمان خود نیز صرفه‌جویی‌ کنید

 استخدام پرسنل به‌طور عادی، به ایجاد مشکلات استخدامی منجر خواهد شد، اگر شما امور حسابداری را به افراد خارج از سازمان بسپارید و در انتخاب افراد دقت کافی‌ داشته باشید، این کار باعث می‌شود تا شما از هرگونه استرس و نگرانی رهایی یابید و به شما این اطمینان را خواهد داد که امور موردنظر به‌موقع و به‌درستی‌ انجام خواهد شد. این امر به شما اجازه می‌دهد تا بیشتر روی کسب‌و‌کار خود تمرکز داشته باشید.

۳. می‌توانید انتظار یک خروجی موثر و کارآمد را داشته باشید

برون‌سپاری امور حسابداری می‌تواند شما را به متخصصانی که در کار خود خبره‌اند و نسبت به نیازهای عادی شما، به‌روز هستند، تجهیز کند. سپردن امور به دست افراد خبره و متخصص که بهترین و مناسب‌ترین روش‌ها را درک و استفاده می‌کنند، باعث می‌شود تا امور شما بسیار راحت‌تر و موثرتر انجام شود.

 ۴. می‌توانید میزان تمرکز در امور سازمان را بهبود بخشید

با برون‌سپاری امور حسابداری، شما زمان کافی‌ در اختیار خواهید داشت تا روی مسائل اصلی‌ و اساسی‌ سازمان تمرکز کنید و به مسائل و موضوعات مهم سازمان بپردازید و به دنبال سایر فرصت‌های کسب‌و‌کار خود باشید. این کار به شما اجازه خواهد داد تا روی مهارت‌های اصلی‌ خود تمرکز کنید و مسائل و امور خسته‌کننده مربوط به مدیریت فاکتورها و رسیدها را به شخص دیگری واگذار کنید.

 ۵. میزان خطاها در امور را کاهش دهید

پیامد ناشی‌ از سپردن امور به شخصی‌ که صلاحیت و شایستگی لازم برای انجام کارها را ندارد باعث از دست رفتن فرصت‌ها، انتخاب‌های ناآگاهانه، بی‌کفایتی و انجام اقدامات نادرست خواهد شد. ولی‌ با سپردن امور به افراد خبره در خارج از سازمان می‌توانید زمان بیشتری برای مدیریت کسب‌و‌کار خود داشته باشید، درحالی‌که اطمینان دارید که امور را به دست شخصی‌ کاردان سپرده‌اید. درواقع شما فرصت خواهید داشت تا برای آینده سازمان خود برنامه‌ریزی کنید. زیرا اگر شما برای ۵ تا ۱۰ سال آینده سازمان خود برنامه‌ریزی نکنید، بدون شک از گردونه رقابت‌ها خارج خواهید شد.

مشاوره مدیریتی و برون سپاری

فواید برونسپاری حسابداری و سرویس‌های حقوق و دستمزد

۱. دستیابی به سطح بالایی از دقت

زمانی‌که حرف از جمع‌آوری نتایج دقیق و درست به میان باشد، برونسپاری حسابداری و سرویس‌های حقوق و دستمزد با دقت بالای ۹۹٫۹۵ درصد می‌تواند فواید زیادی به همراه داشته باشد. این دقت بالا به مدیریت بهتر فعالیت‌های فرعی شرکت کمک می‌کند. وجود کارکنان ویژه برای انجام این فعالیت‌ها باعث می‌شود که حسابداری و خدمات حقوق و دستمزد به شکل مؤثرتر و کارآمدی اداره شوند.

۲. سرویس‌های مقرون‌به‌صرفه

یکی از اصلی‌ترین مزایای برونسپاری خدمات حسابداری، مقرون‌به‌صرفه بودن آن است. با برونسپاری حسابداری می‌توان مبلغ هنگفتی از هزینه‌ّهای عملیاتی را ذخیره کرد و آن را به فعالیت‌ّهای اصلی شرکت اختصاص داد.

۳. جلوگیری از تقلب

با برونسپاری خدمات حقوق و دستمزد به شرکت‌ّهای حرفه‌ای و متخصص، می‌توان از تقلب‌ّهای احتمالی کارمندان داخلی جلوگیری کرد. افرادی که این خدمات را ارائه می‌کنند در برابر تمامی تراکنش‌ها و همچنین کنترل کیفیت و دقت پاسخگو هستند.

۴. واریز مستقیم حقوق از حساب بانکی شرکت به حساب بانکی کارکنان

با پیروی از روند واریزِ به‌موقعِ حقوق و دستمزد از حساب بانکی شرکت به حساب بانکی کارمندان امکان پرداخت سریع و کارآمد به کارکنان فراهم می‌شود. این روند به رضایت کارکنان و پیشرفت کسب‌وکار منجر می‌شود.

۵. جلوگیری از جرایم مالیاتی

مدیریت اشتباه حقوق و دستمزد می‌تواند به اشتباه در محاسبه‌ی مالیات و در نتیجه جرایم مالیاتی منجر شود. واگذاری سرویس‌های حقوق و دستمزد به متخصصان از چنین مواردی جلوگیری کرده و پردازش صحیح حقوق و دستمزد را تضمین می‌کند.

۶.مزایای استفاده از تکنولوژی‌های به‌روز

پیشرفت تکنولوژی دائما گرایش بازار را تغییر می‌دهد. شرکت‌ّها می‌توانند از طریق برونسپاریِ سیستماتیکِ خدمات حسابداری از این تکنولوژی‌ّهای پیشرفته بهره‌مند شوند.

۷. صرفه‌جویی در زمان پردازش

امور حسابداری و حقوق و دستمزد، زمان زیادی را به خود اختصاص می‌دهد و این احتمال وجود دارد که مدیریت این فرایندها به از بین رفتن تمرکز روی فعالیت‌های اصلی شرکت منجر شود. در نتیجه می‌توان با برونسپاری زمان بیشتری را برای وظایف ارزشمند و کسب درآمد اختصاص داد.

۸. بهره‌گیری از کمک کارشناسان

شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات مالی، متخصصان باتجربه و حرفه‌ای را برای رسیدگی به سرویس‌های حقوق و دستمزد و امور حسابداری شرکت‌ها استخدام می‌کنند. این مشاوران می‌توانند به مرور زمان، با گسترش شرکت‌ها و پیچیده‌تر شدن فرایندها، توصیه‌ها و راهنمایی‌های متدوال و مربوط به سرویس‌های حقوق و دستمزد را ارائه کنند.

۹. برطرف کردن نگرانی‌های مؤسسات مالی در رابطه با صورت مغایرت بانکی

تهیه‌ی «صورت مغایرت بانکی» کار خسته‌کننده‌ای است. پیگیری پرداخت‌های بانکی و چک‌ّهای پرداختی حقوق، وقت و انرژی زیادی می‌طلبد. با واگذار کردن این موارد به شرکت‌ّهای باتجربه در امور سرویس‌ّهای حقوق و دستمزد می‌توان از چنین دردسرهایی جلوگیری کرد.

۱۰. مطلع شدن از به‌روزترین وضعیت قوانین حسابداری

با واگذاری امور حسابداری به افراد حرفه‌ای می‌توان به تمامی اطلاعات مربوط به حسابداری و خدمات حقوق و دستمزد دست پیدا کرد. نرم‌افزارهای پیشرفته با ارائه‌ی گزارش‌های شخصی‌سازی شده در صرفه‌جویی زمان و تصمیم‌گیری‌های مهم مالی به شرکت‌ّها کمک می‌کنند.